Proč s námi spolupracovat?
  • Dlouholetá tradice v oboru vybavení domácností...
  • Umíme poradit a věnujeme se Vám...
  • Doprava zdarma dle potřeby zákazníka...
 

Horizontální žaluzie

 

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru. Ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i Vaše soukromí.

Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle Vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost a minimální údržba.

Produktová řada ISOLINE

Žaluzie ISOLINE se vyznačují jednoduchostí ovládání, rychlostí montáže a cenovou dostupností. Jsou použitelné prakticky do všech typů a tvarů plastových i hliníkových oken.

Jejich předností je plynulá regulace světla bez vedlejšího světelného efektu. Svými hliníkovými lamelami jsou vhodné i do vlhkých místností, protože na rozdíl od textilních lamel neabsorbují vlhkost a jsou tak odolné vůči plísním a velmi nenáročné na úklid.

Žaluzie si vyberete z pestré barevné škály lamel. Sladíte tak žaluzie se zbytkem interiéru.

Technické parazaluziemetry a montáž

Žaluzie jsou vyráběny a dodávány s plastovými bočními krytkami převodovek, které sjednocují vzhled. Díky konstrukčnímu řešení krytek je možné při montáži žaluzií upravovat polohu převodovek, a to v rozmezí 5mm. Výhodou žaluzií ISOLINE je především jednoduchost a rychlost montáže, minimální náročnost na údržbu a cenová dostupnost.

Žaluzie ISOLINE se díky své variabilitě, spolehlivosti a jednoduchosti staly nejpoužívanější žaluzií do plastových a hliníkových oken.

 
 
 
© 2013 Eurobyt Choceň – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Mapa stránek
Webové stránky vytvořilo webové studio Pixel Design | CMS Pixel Admin
Tvorba webových stránek